Potřebujeme Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby se Vám mimo jiné mohly ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Značka: Ulrich natürlich
Vyrobeno: V Německu
Certifikace nezávadnosti: Evropská
Prací gel tekutý je vhodný pro jemné prádlo jako vlna, hedvábí a kůže. Obsahuje obzvlášť šetrné, praní aktivující látky z kokosového oleje, rostlinné mazlavé mýdlo a pravotočivou kyselinu mléčnou, která chrání před usazováním vodního kamene a vyrovnáná hodnotu pH.
Vhodný pro vegany.
Dle nařízení ES č.648/2004 o detergentech obsahuje:
5-15 % aniontové povrchově aktivní látky
5-15 % neiontové povrchově aktivní látky
<5 % mýdlo
Výhody pracího gelu Ulrich natürlich na jemné prádlo:
Certifikát NATURE CARE PRODUCTS (EcoControl).NCP standard stanovuje požadavky certifikovaných prostředků. Jedná se o prostředky, které slouží k čištění, údržbě a ochraně užitkových předmětů, rostlin, potravin a textilií.
NCP standard zahrnuje především prací a čisticí prostředky, textilní péči a péči o kůži. Protože na péči v širším pojetí se nelze dívat bez přihlédnutí k jejím účinkům na životní prostředí, stanovuje NCP standard požadavky ohledně složení a výrobních postupů v souladu s přírodou. Základem jsou normy EU-eko-VO 834/2007 a 889/2008.
Informace o nebezpečnosti: H 319: způsobuje vážné podráždění očí
Kód produktu | 108053 |
---|---|
Značka | ULRICH |
Záruka | 2 roky |
ZNAČKA | ULRICH |
MATERIÁL | DŘEVĚNÉ |
0 hodnocení a 0 uživatelských recenzí
Potřebujeme Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby se Vám mimo jiné mohly ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko „OK“.
Zde máte možnost přizpůsobit si nastavení souborů cookies v souladu s vlastními preferencemi.